İmkânlar

Ulaşım
Büyükada’ya geldiğinizde sizi karşılamak, eşyalarınızı taşımak ve Ascot Hotel’e kadar size eşlik etmek bizim için bir zevk; lütfen vapurdan resepsiyon ile irtibata geçiniz. Büyükada’ya ulaşım hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Resepsiyon
Siz konuklarımızın dilediğiniz zaman hizmet alabilmeniz için resepsiyonumuz 7/24 açıktır. Girişteki lobi siyah beyaz bir çalışmaya sahip: doğal kontrastların her şekli belirginleştirmesine imkân tanıyarak lüks deri koltuklarla belirginleştirilmiş neoklasik tarz beyaz bir masa ve eski geleneksel Çini karolarla döşeli bir zemin. Yumuşak aydınlatmalı koyu duvarlarla sofistike bir ambiyansa sahip ana merdivenler dâhil ortak kullanım alanlarının yanı sıra asansör ile odanıza kolayca çıkabilirsiniz. 

Yüzme Havuzu
10 metre uzunluğundaki havuzumuz 7:30 ile 20:00 saatleri arasında rahatlamanız veya egzersizleriniz için açıktır, havuz başı bar ise içecek ve atıştırmalıklarla hizmetinizdedir. Havuza erişimin kolay olduğunu ve denetimsiz olduğunu lütfen dikkate alınız; çocukların güvenliğini sağlamak ailelerin/vasilerin sorumluluğundadır. 

Sauna
Fin hamamımızda derinlemesine rahatlayabilir ve yeniden canlanma deneyimini yaşayabilirsiniz. 

Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi
Otelin tüm noktalarında ücretsiz kablosuz internet imkânı vardır. Sinyal seviyesi güçlü olmakla birlikte tüm noktalarda bağlantı garantisi verilememektedir. 

Telefon – ücretsiz arama seçeneği
Tüm odalarımızda ücretsiz özel yurtdışı arama imkânı sunan IP telefonlarımız mevcuttur. Çağrı sonuçlandırma ve çağrı kalitesi genel olarak iyi düzeyedir ve garanti verilememektedir. 

İş toplantıları ve konferans imkânları
Serbest fikirli düşünceler için sunduğu etkin ve rahat profesyonel ortamıyla iş toplantılarınız ve kurumsal etkinlikleriniz için Ascot Hotel kusursuz bir yerdir. Büyük şehrin dikkat dağıtıcı unsurlarından kurtularak güzelliklerle çevrili Büyükada’nın sunduğu ada sükûneti ile davetlileriniz yüksek dikkat ve odağa kavuşacak ve siz de bu sayede konferansınızdan maksimum potansiyeli elde edebileceksiniz. 54 m2 alan ve 270 cm yüksekliğindeki Prinkipo toplantı odamız 54 kişilik olup doğal ışık ve tabii ki tüm teknik imkânlara sahiptir. Daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.
  • Yüzme Havuzu
  • Sauna
  • Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi
  • Telefon – ücretsiz arama seçeneği
  • 24-saat danışma
  • Concierge servisi
  • Çamasır servisi
  • İş toplantıları ve konferans imkânları